Fixtures for the next 10 Days
Aurivo
Date TimeCompRTeam ATeam BVenueReferee
25 Aug7 00u18A1CshipQuarter FinalsOwenmore GaelsSt Molaise GaelsConnolly ParkG. Cawley
25 Aug7 00u18A1CshipQuarter FinalsCúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / MullinabreenaShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeNace O'Dowd ParkP. Golden
25 Aug7 00u18A1CshipQuarter FinalsEastern HarpsEaskeyFr. Kevin Brehony ParkD. Dillon
25 Aug7 00u18A1CshipQuarter FinalsTubbercurry/CloonacoolSt Farnan'sTubbercurry/CloonacoolJ. Gilmartin
25 Aug7 00u18B1Cship 1 Game 1Drumcliffe/Rosses Point GAA clubCúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillOxfield ParkG. Higgins
25 Aug7 00u18B1Cship 1 Game 3St Mary'sBallymote Round TowersKent ParkR. Dillon
25 Aug7 00u18B1Cship 1 Game 5St John'sCalry/St Joseph'sStenson ParkC. Conway
26 Aug7 00u14A1CshipFinalSt Molaise GaelsBallymote/BunninaddenMarkievicz ParkJ. Hynes
26 Aug7 00u14B1CshipSemi Final 1Eastern HarpsCúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillFr. Kevin Brehony ParkD. Haran
26 Aug7 00U14B2CshipSemi Final 1St John'sEaskeyStenson ParkP. White
26 Aug7 00u14B1CshipSemi Final 2Tubbercurry/CloonacoolSt Patrick'sTubbercurry/CloonacoolP. Normanly
26 Aug7 00U14B2CshipSemi Final 2Owenmore GaelsEnniscrone/KilglassConnolly ParkA. Mc Gowan
26 Aug7 00u14A2CshipFinal A2 ChampionshipCalry/St Joseph'sDrumcliffe/Rosses Point GAA clubSligo GAA Centre of ExcellenceP. Golden
27 Aug4 30SFCQuarterfinalCúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillCurry/CurraighMarkievicz ParkM. Duffy
27 Aug5 00JAFCGp1 3Tuarloistreáin/TourlestraneCloonacoolKilcoyne Park 
27 Aug6 00SHC 3Western GaelsCalry/St Joseph'sEnniscrone/KilglassP. Maguire
27 Aug6 15IFCQuarterfinalShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeSt Molaise GaelsMarkievicz ParkT. Keaveney
28 Aug1 00JBFCGp1 2Castleconnor G.A.A ClubSt Molaise GaelsSt.Brendan's GAA Park 
28 Aug1 00JAFCGp2 3Eastern HarpsShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeCorran Park 
28 Aug1 00IFCRelSemi FinalOwenmore GaelsSt Mary'sRansboro ParkJ. Gilmartin
28 Aug1 00IFCRelSemi FinalBunninaddenBallymote Round TowersKilcoyne ParkJ. Doyle
28 Aug1 30SFCRelFinalEaskeyCalry/St Joseph'sConnolly ParkG. Chapman
28 Aug6 00JBFCGp2 2St John'sCalry/St Joseph'sStenson ParkC. Conway
28 Aug6 15SFCQuarterfinalTubbercurry GAA ClubEastern HarpsBunninadden Community ParkM. Duffy
29 Aug6 45U16A1CshipSemi Final ReplayShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeEastern HarpsShamrock Gaels ParkJ. Gilmartin
29 Aug7 00u16Hcship 3Naomh EoinEaskey/St.FarnansKent ParkC. O Domhnaill
29 Aug7 00u16Hcship 3Benbulben GaelsTubbercurry/CloonacoolBenbulben GaelsP. Maguire
30 Aug6 00U12FD1FinaFinal CupSt Mary'sSt Molaise GaelsMarkievicz ParkP. Normanly
30 Aug6 00u12DFExpert Electrical Sligo Football u12 Division 2 Stage 2 G3 FinalGeevaghSt Patrick'sMarkievicz ParkD. Mc Govern
30 Aug7 00u18B1Cship 1 Game 6Castleconnor G.A.A ClubGeevaghSt.Brendan's GAA Park 
30 Aug7 00u16B2CshipQuarter Final 1St Michael's/Naomh MícheálSt Mary'sSt.Michael'sR. Hynes
30 Aug7 15u12FD3FinaFinal CupDrumcliffe/Rosses Point GAA clubSt Molaise GaelsMarkievicz ParkD. Haran
30 Aug7 15u12DFExpert Electrical Sligo Football u12 Division 2 Stage 2 G2 FinalCurry/CurraighBunninaddenMarkievicz ParkA. Barrins
31 Aug12 00 AMMBCFinalTuarloistreáin/TourlestraneCúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillTourlestrane 
31 Aug7 00u16FA2ChipSemi Final 1Ballymote/BunninaddenTubbercurry/CloonacoolBunninadden Community ParkT. Keaveney
1 Sep7 00u14HChsip 3Naomh EoinEaskey/St.FarnansKent Park 
1 Sep7 00u14HChsip 3Benbulben GaelsTuarloistreáin/TourlestraneBenbulben Gaels 
2 Sep7 00u18B1CshipQuarter Final 2Curry/CurraighSt Michael's/TourlestraneCurry 
3 Sep6 00JBFCGp1 3St Molaise GaelsEaskeyMonsignor Hynes Park 
3 Sep6 00JBFCGp2 3Calry/St Joseph'sOwenmore GaelsHazelwood Main Pitch 
3 Sep6 00SFCQuarterfinalCúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / MullinabreenaTuarloistreáin/TourlestraneKilcoyne Park 
3 Sep6 00IFCQuarterfinalCastleconnor G.A.A ClubSt Farnan'sEnniscrone 
3 Sep6 00IFCQuarterfinalGeevaghSt John's